Новини РДА

На Великоолександрівщині відбулися змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

         З 16 по 18 травня 2018 року на базі ТОВ СДОЗ «Орльонок» був проведений районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), в якому участь взяли 15 команд.

        У загальному заліку переможцями стали команди: Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.В., Цвігуненко І.О.), , Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Захаренко Ю.А., Хомутовська А.Б.), Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ст..( керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.).

Програмою гри було передбачено: 

- конкурс «Впоряд» ( стройова підготовка), де переможцями та призерами стали: Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.М., Цвігуненко І.О.), Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Захаренко Ю.А., Хомутовська А.Б.), Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.);
 - змагання «Влучний стрілець» (стрільба з пневматичної гвинтівки), де переможцями та призерами стали: Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник ДенисенкоВ.М., Крошко Н.М.), Іщенська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Нигода Л.М.., Железняк А.С.), Новокалузький НВК «загальноосвітня школа І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад» (керівник Кушнір А.В., Сафонов С.С.);
 - змагання «Штурм» (проходження технічних етапів), де перемогу отримали: Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.В., Цвігуненко І.О.), Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.), Давидовобрідська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Кириленко Л.В., Кобзар Л.В.);
- конкурс «Рятівник» (надання першої долікарської допомоги), де переможцями та призерами стали команди: Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Кашанський С.М.., Гущіна О.В.), Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.), Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.В., Цвігуненко І.О.);
- конкурс «У колі друзів» (представлення творчо-мистецького звіту рою), де переможцями та призерами стали: Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Захаренко Ю.А., Хомутовська А.Б.), Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.В., Цвігуненко І.О.), Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.);
- вікторина «Відун», де свої знання з історії українського козацтва та сучасних Збройних Сил України показали найкраще Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Захаренко Ю.А., Хомутовська А.Б.), Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.В., Цвігуненко І.О.), Малоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Токар В.Г., Желєзагло А.В.), Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Поспілько О.В., Свєчніков Д.В.);
- домашнє завдання «Добре діло» на високому рівні показали: Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (керівник Захаренко Ю.А., Хомутовська А.Б.), Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.М., Цвігуненко І.О.), Білокриницька ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мальчиков О.Я., Коновалюк Л.Л.);

- змагання «Чумацький шлях» (тактична гра на місцевості із елементами орієнтування), де переможцями стали: Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (керівник Соловйов І.М., Цвігуненко І.О.), Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Поспілько О.В., Свєчніков Д.В.), Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Кашанський С.М.., Гущіна О.В.).

        Результати змагань були оголошені на заключній лінійці, де були присутні голова районної державної адміністрації І. М. Цвігуненко, заступник голови районної ради В.Я. Литвин, начальник відділу освіти О.О. Салтан. Переможцям вручили почесні грамоти та тематичні призи.

       Ця гра дала можливість відібрати кращу команду для участі в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл»(«Джура»).

       Велика подяка працівникам табору (керівник М.А. Скибюк) за організацію перебування дітей та керівників у таборі. Окрема подяка головному лікарю КЗ «ЦПМСД» Мастюк Ю.В. за медичне забезпечення - цілодобово чергував фельдшер Гладюк В.М. Дякуємо всім керівникам та командам за цікаву гру, здорове суперництво, взаємодопомогу та повагу. Сподіваємося здобуті позитивні емоції будуть підтримувати дух суперництва та жаги до перемоги.

  • urjadova-garjacha-linija
  • prezidentskij-kadrovij-rezerv
  • mandruj-hersonschinoju
  • mobilizatsija
  • fond-oboroni-krayini
  • krim-tse-ukrayina
  • detsentralizatsija
  • 1939-1945-pamjataemo-peremagaemo
  • garjacha-telefona-linija-dlja-bijtsiv-ato-ta-chleniv-yih-rodin
  • programi-derzhavnoyi-pidtrimki-naselennja
  • natsionalna-ditjacha-garjacha-linija
  • garjacha-telefonna-linija-golovi-oda
  • vazhliva-informatsija
  • tavrijski-gorizonti
  • legalizatsija-biznesu-vnesok-u-rozbudovu-hersonschini
  • vash-rodich-znik
  • vilni-tvorjat-majbutne
  • rik-anglijskoyi-movi
  • vijskova-sluzhba-za-kontraktom
  • na-vashu-dopomogu-chekajut
  • narodzheni-vilnimi
  • stan-najkraschim
  • bezoplatna-pravova-dopomoga
  • kupujte-hersonske
  • bezviz-dlja-ukrayini
  • ukrayina-nato
  • ua-map
  • ja-maju-pravo
  • rik-japoniyi
  • golovne-upravlinnja-derzhspozhivsluzhbi
  • tavrijski-gorizonti
  • kontraktna-sluzhba
  • dostupna-osvita-kozhnomu
  • rik-nimetskoyi-movi